Käsitööring

Picture

 
Mustamäe koguduse käsitööring sai alguse hakkajate naiste ideest teha midagi ise oma kätega ning õppida uusi oskusi. Lisaks oli soov osa käsitööringis valminud kaunitest asjadest annetada heategevuseks.

Ringis osalemiseks ei pea oskama kõike teha, uusi ja huvitavaid võtteid õpime üheskoos samm-sammult. Kuna mitmed tublid naised on juba mõnel alal üsna vilunud, siis ei ole meil kindlat juhendajat, vaid iga teemat õpetab selle ala oskaja. Käsitööring on koos käinud üle aasta ning selle aja jooksul oleme viltinud, heegeldanud, pununud, joonistanud, kudunud (nii kirivööd kui varrastel papusid) ja meisterdanud mitmesuguseid tarbe- ja iluasju.
Käsitööring toimub kord kuus laupäeviti kell 16:00 koguduse ruumides. Täpse kuupäeva ja teema leiad koguduse kuukavast. Osalemiseks ei pea olema koguduse liige või kristlane, tulla võivad kõik, kel huvi isetegemise vastu. Kaasa võib võtta vajalikke materjale ja töövahendeid.

2011.aasta sügisel valmistame käsitööesemeid peamiselt jõuluaegse heategevusmüügi tarbeks. Kui Sul on kodus ise tehtud käsitööd või meisterdusi, siis võib needki tuua kogudusse, et jõulude ajal need heategevusmüüki panna. Samuti võib tuua erinevaid käsitöövahendeid, et oleks, millest meisterdada. Heategevusmüügist saadud raha kasutame koguduse lastetöö heaks.


Kontakt: Jaana Maria Unga

Aga meil on meile antud armu järgi erinevaid

armuande: olgu prohvetliku kuulutamise and,
mida kasutatagu usu mõõtu
mööda;
olgu teenimine, mis toimugu teenimisametis;
olgu keegi õpetaja,
siis toimigu ta õpetajaametis;
olgu keegi hingehoidja, siis toimigu ta hingehoidjaametis;
kes
teistele jagab, andku siira südamega;
kes teist juhatab, olgu innukas;
kes on hoolekandja, olgu oma ametis sõbralik.

Rm 12:6-8